Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 17
Всех: 18

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Зниження цін у санаторії "Славутич"

12-01-2012, 00:52
Зниження цін у санаторії "Славутич"На виконання завдання губернатора Олександра Вілкула санаторій «Славутич» у Верхньодніпровську знижує ціни на лікування та реабілітацію для ветеранів, інвалідів, дітей війни, чорнобильців та пенсіонерів

За завданням голови облдержадміністрації Олександра Вілкула санаторій «Славутич» знизив вартість лікування та реабілітації для низки пільгових категорій населення. Так, пенсіонери та чорнобильці отримали знижку у розмірі 10% від вартості путівки. Люди похилого віку, які мають статус «Дитина війни», «Ветеран війни» та «Інвалід війни», отримали знижку 15%. Знижки діятимуть протягом січня – березня 2012 року.
«Обласна влада піклується про здоров’я мешканців нашого регіону, особливо про осіб пільгових категорій – ветеранів та інвалідів війни, дітей війни, чорнобильців та пенсіонерів. За завданням губернатора Олександра Вілкула санаторій «Славутич» надає знижки на лікування та профілактику захворювань серцево-судинної, нервової, опорно-рухового апарату та органів зору. Санаторне лікування допоможе не тільки подолати наслідки хвороб, а й запобігти їх розвитку», - сказав начальник ГУ праці та соціального захисту населення Володимир Семенюк.
Санаторій «Славутич» ім. Б.В. Пашковського, який розташований у Верхньодніпровську, здійснює комплексну реабілітаційну та санітарно-курортну допомогу жителям Дніпропетровщини. Тут проходять відновлення після гострого інфаркту, ревматичних уражень серцево-судинної системи, гіпертонічної хвороби та порушень мозкового кровообігу. Також приділяється особлива увага профілактиці та лікуванню захворювань нервової, опорно-рухового апарату та органів зору. У санаторії працює бальнеологічне відділення, відділення фізіотерапії, інгаляторій, масажні кабінети, палата інтенсивної терапії, психотерапії, басейн та кабінет спелеотерапії.
У разі виникнення питань щодо лікування та профілактики зазначених хвороб звертатися за телефонами: (05658)3-27-53 та (05658)3-27-44.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какой вид алкоголя Вы предпочитаете?

Пиво
Водка
Коньяк
Самогон
Сухие вина
Крепленые вина
Слабоалкогольные напитки
Другой напиток