Форум Верхнеднепровского района: artelisavet - Просмотр профиля - Форум Верхнеднепровского района

Перейти к содержимому

Рейтинг: -----

Репутация: 0 Обычный
Группа:
Пользователи
Сообщений:
208 (0,14 в день)
Активен в:
Флейм, увлечения, и тому подобное (207 сообщений)
Регистрация:
01 Май 14
Просмотров:
1 305
Активность:
Пользователь офлайн Вчера, 20:41
Сейчас:
Offline

Информация

Статус:
Друг www.vdn.dp.ua
Возраст:
Неизвестен
День рождения:
Неизвестен
Пол:
Не указал Не указал

Контактная информация

E-mail:
Скрыто

Мои сообщения

 1. В теме: Галерея "Елисаветград"

  Вчера, 20:42

  Любое творчество – это искусство обмана и перевоплощения.

  http://uc.kr.ua/2018...tskom-pobyvaly/
 2. В теме: Галерея "Елисаветград"

  22 Май 2018 - 17:04

  http://centr.kr.ua/n...t-v-kirovograde

  Изображение
 3. В теме: Галерея "Елисаветград"

  18 Май 2018 - 19:57

  Володимир Авксентійович Дахно

  (нар. 7 березня 1932, Запоріжжя — пом. 28 липня 2006, Київ) — український художник-мультиплікатор, режисер, сценарист, лауреат Державної премії УРСР ім. Т. Г. Шевченка (1988), Народний артист України (1996). Відомий як автор всенародно улюблених мультфільмів, зокрема серіалу «Як козаки …».

  «Козаки» — серія мультиплікаційних фільмів, знятих в УРСР на українській студії «Київнаукфільм». Автор сценарію і режисер — Володимир Дахно. Всі мультфільми є короткометражними, їх тривалість не перевищує 20 хвилин.

  У 1960 році В. Дахно дебютує в якості художника-мультиплікатора з мультфільмом «Пригода перцю», який став першою роботою творчого об’єднання.
  Повною мірою талант В. Дахно розкрився в 1967 році з виходом першої серії мультфільму «Як козаки…», при створенні якого він виступає в ролі художника, режисера і сценариста. Мультсеріал відразу став популярним. Герої мультфільмів «Як козаки …» є найбільш впізнаваними персонажами в українській мультиплікації. Всього В. Дахно було створено дев’ять короткометражних мультфільмів про запорізьких козаків Грая, Тура і Око.

  У 1991 році за участю героїв вийшов перший повнометражний український мультиплікаційний фільм «Енеїда», створений В.Дахно за мотивами однойменної поеми Івана Котляревського.

  До Кропивницького завітають роботи Володимира Дахно з особистої колекції художника Андрія Кулагіна, який свого часу фактично врятував ці твори від знищення. Загалом у колекції більш ніж 100 графічних робіт, частина яких буде представлена у нашому місті, що відбудеться вперше.

  Андрій Кулагін також завітає з візитом, тож всі бажаючі зможуть познайомитися з власником творів, який люб'язно надав їх для експозиції в галереї "Єлисаветград" та особисто поспілкуватися з непересічною особистістю, яка не тільки займається творчістю, але й зберігає та пропагує творче надбання інших митців.

  Відкриття виставки відбудеться 29 травня 2018 року о 16.15 в галереї "Єлисаветград".

  Изображение
 4. В теме: Галерея "Елисаветград"

  14 Май 2018 - 23:33

  Изображение
 5. В теме: Галерея "Елисаветград"

  07 Май 2018 - 00:20

  Приглашаем детей на фестиваль.
  Фестиваль детского творчества" - это хороший знак в культурной жизни нашего города.
  11 мая уже третий год подряд галерея "Елисаветград " проводит совместный творческий проект с отделами, управлениями городского совета. Площадка перед краеведческим музеем собирает сотни детей , которые участвуют в мастер- классах ,пленэрах, в концертных программах, смогут увидеть фото выстави , выставку детских работ участников конкурса "Щаслива дитина - квітуча Україна". Зоны фестиваля начинают работать с 11часов. Официальное открытие в 12 -00
  Участники получат Дипломы , значки фестиваля.

  Изображение
  Изображение

Друзья

artelisavet еще не добавил друзей

Комментарии

artelisavet не имеет еще комментариев. Почему бы не написать «Привет»?