Форум Верхнеднепровского района: На Дніпропетровщині сміття перероблятимуть в енергію - Форум Верхнеднепровского района

Перейти к содержимому

Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему

На Дніпропетровщині сміття перероблятимуть в енергію

#1 Пользователь офлайн   juliya.safronova 

  • Посетитель
  • Группа: Администраторы
  • Сообщений: 13
  • Регистрация: 19 Апрель 11
  • ГородДнепропетровск

Отправлено 16 Сентябрь 2015 - 16:35

ИзображениеЕкологічно безпечний завод з переробки побутових відходів на енергію планують збудувати у Дніпропетровську шведські інвестори. Підприємство потужністю 100 МВт зможе забезпечити теплом та гарячою водою великий житловий масив. А ще – дозволить ліквідувати всі сміттєзвалища в обласному центрі. Вартість розробки проекту та початкового етапу будівництва сягатиме 120 млн. дол.

Дніпропетровщина зацікавлена в залученні європейського досвіду у галузі альтернативної енергетики. «Дніпропетровщина – густонаселена область та промисловий лідер України. Перед нами постають питання забезпечення енергетичної та екологічної безпеки. Будівництво заводу з виробництва енергії з побутових відходів - оптимальне рішення для нашого регіону», - сказав Володимир Пруцаков.

Допомогти Дніпропетровщині впровадити таку технологію збирається шведська компанія «ЕкоЕнерджі». Її віце-президент Петер Ліндтх повідомив, що організація має більш ніж 50-річний досвід з реалізації подібних проектів.

За словами експертів, завод виконуватиме функції трьох «е»: екологія, економіка, енергетика. З одного боку, підприємство повністю очистить місто від сміття, з іншого - вироблятиме тепло та електроенергію. А ще - це економічно вигідно. На рік Дніпропетровськ зможе зекономити 100 млн. кубів газу.

Найближчим часом шведська сторона працюватиме нед техніко-економічним обґрунтування проекту. Інвестиційний центр при Дніпропетровській ОДА вже запропонував для будівництва заводу три майданчики. Планується, що підприємство з’явиться в області за три роки. Там працюватимуть близько 200 людей.
Здесь обсуждается статья: На Дніпропетровщині сміття перероблятимуть в енергію
0

Поделиться темой:


Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему

1 человек читают эту тему
0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей