Форум Верхнеднепровского района: Які документи можуть вимагати від водія працівники міліції - Форум Верхнеднепровского района

Перейти к содержимому

Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему

Які документи можуть вимагати від водія працівники міліції

#1 Пользователь офлайн   juliya.safronova 

• Посетитель
  • ГородДнепропетровск

Отправлено 25 Июнь 2013 - 12:14

ИзображениеДепартамент державної автомобільної інспекції нагадав, що водій на вимогу працівників міліції зобов’язаний пред’явити для перевірки такі документи:

• посвідчення водія;
• реєстраційний документ на транспортний засіб;
• страховий поліс (сертифікат) про укладення договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (у випадках, передбачених законодавством);
• ліцензійну картку на автомобільний транспортний засіб (у разі надання послуг з перевезення пасажирів і небезпечних вантажів).

Лист Департаменту державної автомобільної інспекції від 16.05.2013 р. № 4/1-Н-1331

За матеріалами газети «Про приватних підприємців та єдиний податок» www.spd-info.com.ua
Здесь обсуждается статья: Які документи можуть вимагати від водія працівники міліції
0

#2 Пользователь офлайн   Игорь23 

• Гость
  • Pip

Отправлено 13 Апрель 2018 - 14:55

еще могут попросить перевод доверенности, если машина "не очень украинская", если Вы понимаете, о чем я :)
например, я раньше ездил по работе на словенской машине, так я постоянно возил перевод доверенности со словенского на украинский с нотариальным заверением к оригиналу :)
0

Поделиться темой:

Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему

1 человек читают эту тему
0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей