Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 1
Озимка
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 23
Всех: 25

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Президент зрівняв права одиноких батьків та матерів

10-07-2013, 00:02
Президент зрівняв права одиноких батьків та матерівПрезидент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівності прав одиноких матерів та одиноких батьків» № 239-VII.

Одинокі батьки на рівні з одинокими матерями можуть звертатися безпосередньо в районні, районні в містах, міські чи міськрайонні суди в суперечках про відмову в прийомі на роботу за наявності дитини віком до 14 років.

Водночас одиноких батьків, які мають дітей віком до 14 років або дітей-інвалідів, віднесено до працездатних громадян, яким держава забезпечує надання додаткових гарантій щодо працевлаштування.

Крім того, одиноких батьків віднесено до переліку осіб, яким у першу чергу мають надавати жилі приміщення, у разі якщо вони потребують поліпшення житлових умов.


За матеріалами газети «Про приватних підприємців та єдиний податок» www.google.com.ua


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какая мобильная связь, по Вашему мнению, самая качественная?

Kyivstar
МТС
life:)
Я не пользуюсь мобильной связью
Beeline
Peoplenet
Укртелеком/UTEL