Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 1
Озимка
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 25
Всех: 27

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Сторонні об’єкти на узбіччі дороги

9-07-2013, 23:52
Сторонні об’єкти на узбіччі дорогиСлужба автомобільних доріг закликає населення Дніпропетровщини не розміщувати сторонні об’єкти на узбіччі проїжджої частини.

Однією з причин виникнення дорожньо-транспортних пригод можуть стати об’єкти, які не є складовими автомобільних доріг, але розташовані в безпосередній близькості до проїзної частини – на смузі відводу або на узбіччі. Зокрема, мова йде про символіку ритуального походження - пам’ятники, обеліски надгробні плити, тумби, вінки тощо.

Вони згідно з чинним законодавством України не входять до переліку складових автодоріг.

Тому Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області закликає населення Дніпропетровщини не розміщувати сторонні об’єкти на узбіччі доріг.

Такі об’єкти створюють загрозу безпеці дорожнього руху. Адже наявність стороннього об’єкту, відволікає увагу водіїв та може призвести до аварії.

Служба автодоріг області звертається до громадян не встановлювати сторонні об’єкти поблизу проїзної частини.
Тим громадянам, які вже встановили ритуальну символіку вздовж дороги на знак пам’яті про загиблих у ДТП, рекомендуємо демонтувати її та знайти альтернативний варіант вшанування пам'яті загиблих.

Зазначені заходи спрямовані на підтримання безпеки дорожнього руху.

Дякуємо за розуміння.


За інформацією служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какое качество для мэра города Вы считаете главным?

Честность
Менеджерский опыт
Патриотизм
Умение связно говорить
Религиозность
Другое качество