Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 2
Yandex, Googlebot
Гостей: 42
Всех: 44

Наши именинники


timyr_rio (39)

До уваги рибалок!

14-04-2015, 11:09
До уваги рибалок!З квітня по червень ловля риби дозволена лише у спеціально відведених місцях

З квітня по червень під час нерестового періоду риб рибалити дозволяється лише в спеціально відведених місцях. Департамент екології та природних ресурсів звертається до всіх рибалок Дніпропетровщини з проханням – чітко дотримуватися цієї вимоги. Порушники будуть притягнуті до відповідальності.

У цей період дозволяється лише любительський лов риби з берега на спеціально відведених ділянках однією поплавковою вудкою з одним гачком та спінінгом.

Інформацію щодо спеціально-відведених місць розміщено на сайті Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Дніпропетровській області – http://ryboohorona.dp.ua.

«У квітні – червні традиційно проводиться низка заходів з охорони водних ресурсів та збереження середовища їх існування у нерестовий період риб. Зокрема, забезпечується контроль за температурним, рівневим, гідрологічним, гідрохімічним режимами водоймів області, посилюється контроль за перевезенням риби. Перевірки проводяться на ринках та на берегах водоймів», - наголосив директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Руслан Стрілець.
Він додав, що порушення нерестовищ в період нересту риби може призвести до скорочення чисельності багатьох, зокрема цінних, її видів.

Під час нересту риби заборонено днопоглиблювальні, вибухові, гідротехнічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші. Також забороняється пересування плавзасобів з двигунами на нерестових ділянках та ловля риби у водоймах під час її масового ходу на нерестовища, в період відкладання ікри і виходу з неї мальків. У період з квітня по червень заборона діє і на лов раків.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какому почтовому сервису Вы отдаете предпочтение?

Yandex
Gmail