Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Googlebot
Гостей: 66
Всех: 67

Наши именинники


timyr_rio (39)

Піст - це оздоровлення організму

26-02-2015, 11:47
Піст - це оздоровлення організмуПіст надає потужний оздоровчий ефект для організму людини, – головний лікар Дніпропетровського обласного центру здоров’я

23 лютого розпочався Великий піст, який триватиме до 11 квітня 2015 року. Головним його сенсом є робота над власним духовним зростанням, а також утримання від розваг та їжі тваринного походження.

Про те, як правильно дотримуватись посту із користю для здоров’я розповів під час прес-конференції головний лікар Дніпропетровського обласного центру здоров’я Юрій Корягін.

«Піст – це певне обмеження у споживанні продуктів, зокрема, відмова від жирної та білкової їжі тваринного походження. Користь у тому, що за таких умов організм намагатиметься використати свої внутрішні запаси жирів та білків. Це потужний стимулюючий фактор для омолодження організму, оновлення ліпідного складу крові та зниження ваги», – сказав Юрій Корягін.

Нагадаємо, що у піст варто утримуватись від м'яса, вина, молока, сиру та яєць.

Виняток становлять люди похилого віку, хворі, маленькі діти, вагітні.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Доверяете ли Вы народной медицине (лечение травами)?

Да
Нет
Не думал об этом