Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 124
Всех: 125

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Піст - це оздоровлення організму

26-02-2015, 11:47
Піст - це оздоровлення організмуПіст надає потужний оздоровчий ефект для організму людини, – головний лікар Дніпропетровського обласного центру здоров’я

23 лютого розпочався Великий піст, який триватиме до 11 квітня 2015 року. Головним його сенсом є робота над власним духовним зростанням, а також утримання від розваг та їжі тваринного походження.

Про те, як правильно дотримуватись посту із користю для здоров’я розповів під час прес-конференції головний лікар Дніпропетровського обласного центру здоров’я Юрій Корягін.

«Піст – це певне обмеження у споживанні продуктів, зокрема, відмова від жирної та білкової їжі тваринного походження. Користь у тому, що за таких умов організм намагатиметься використати свої внутрішні запаси жирів та білків. Це потужний стимулюючий фактор для омолодження організму, оновлення ліпідного складу крові та зниження ваги», – сказав Юрій Корягін.

Нагадаємо, що у піст варто утримуватись від м'яса, вина, молока, сиру та яєць.

Виняток становлять люди похилого віку, хворі, маленькі діти, вагітні.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Необходимо ли усиливать, по Вашему мнению, патриотическое воспитание украинских школьников?

Это никому не нужно
Да, возможно
Конечно
Затрудняюсь ответить