Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 2
Yandex, Googlebot
Гостей: 54
Всех: 56

Наши именинники


timyr_rio (39)

У Вільнюсі відбувся традиційний забіг «Дорогою життя та смерті»

13-01-2015, 13:09
У Вільнюсі відбувся традиційний забіг   «Дорогою життя та смерті»Учасники традиційного забігу у Вільнюсі разом з литовським прапором несли український

На честь Дня захисників свободи Литви у Вільнюсі відбувся традиційний забіг «Дорогою життя та смерті», який проходить у всіх великих містах країни. У ньому взяло участь понад 4 тис. людей. Колону очолили більше 1 тис військових особливого підрозділу Збройних сил Литви – Союзу стрілків.

Окрім прапору Литви вони несли прапор України – на знак глибокої підтримки нашої країни у визвольній війні. Вже завтра українські військові, яких днями відправили на реабілітацію, візьмуть участь у такій акції в Друскінінкаї, де також нестимуть жовто-блакитний стяг.

13 січня в Литві відзначається День захисників свободи - в пам'ять про загиблих 13 січня 1991 року.

В березні 1990 року Верховна Рада Литви оголосила про відновлення незалежності республіки, але радянське керівництво розцінило це рішення як таке, що суперечить Конституції. У січні 1991 року в Литві почалися акції протесту. Туди були перекинуті бійці спецпідрозділів, військові.

У ніч на 13 січня в ході зіткнень демонстрантів з військовими у Вільнюсі біля телецентру загинули 14 мирних людей, понад 600 були поранені.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Оцените функционал сайта

Лучший из городских сайтов
Неплохой функционал
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился