Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 72
Всех: 73

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Правоохоронна діяльність міліції

30-11-2013, 01:54
Правоохоронна діяльність міліціїНа колегії Верхньодніпровської районної державної адміністрації, яка відбулась 27 листопада 2013 року, першим питанням було заслухано заступника начальника Верхньодніпровського РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області майора міліції Стойкова О.О. та начальника сектору дільничних інспекторів міліції П’яника І.Я.

Керівники доповідали про стан профілактики злочинності та заходи по недопущенню та попередженню корупційних діянь на території Верхньодніпровського району.

За період 11 місяців працівниками міліції проводилась робота з 454 особами, які стоять на профілактичних обліках райвідділу, проведено 69 рейдових заходів на території міста та району, під час яких складено 458 адміністративних протоколів, встановлено 187 осіб які вчинили кримінальні правопорушення.

Завдяки ефективній профілактичній роботі працівників сектору ДІМ та відділення КМСД, у порівнянні з минулим роком, значно зменшила кількість кримінальних правопорушень скоєних відносно пенсіонерів, осіб похилого віку та неповнолітніми, злочинів скоєних у громадських місцях та в умовах вулиці, грабежів та розбоїв, кримінальних правопорушень пов’язаних з незаконним зберіганням наркотичних засобів, холодної та вогнепальної зброї. Зниження зазначених правопорушень не пов’язано з послабленим тиском з боку міліції, а є результатом профілактичної роботи.

Правоохоронна діяльність міліціїТакож працівниками ДІМ проводилась профілактична робота з 131 особами раніше засудженими, зі 100 особами які вчинили насильство у сім’ї, з 28 піднаглядними та 23 особами, які формально підпадають під адміністративний нагляд.

Працівниками ВКМСД спільно з СДІМ та службою у справах дітей РДА проведено 63 профілактичних рейди, вилучено 4 дитини з неблагополучних сімей, обстежено 130 родин, з яких 69 попереджено про неналежне виконання батьківських обов’язків. Проведено 110 виховних заходів з неповнолітніми у навчальних закладах.

Під час здійснення профілактичних заходів проводяться бесіди з громадянами похилого віку з врученням візитних карток та інформаційних листівок з рекомендаціями щодо власної безпеки та запобігання скоєнню стосовно них навмисних майнових злочинів.

Сформованими патрульними нарядами, до складу яких, також, входять працівники громадського формування «Ангели» на 7 розроблених маршрутах патрулювання, щодоби у вечірній час проводилась профілактична робота серед населення щодо заборони розпиття спиртних напоїв, появи у п’яному вигляді у громадських місцях.

Працівниками ВДАІ на автошляхах району виявлено 203 порушень ПДР України та Закону України «Про дорожній рух» із яких грубих порушень та які впливають на безпеку руху – 52, з них за керуванням водіями в стані алкогольного сп’яніння – 16. З початку року скоєно 43 ДТП. Було винесено ряд пропозиції щодо попередження аварійності на території району та в місцях концентрації ДТП

Працівниками СДСБЕЗ виявлено 6 фактів вчинення корупційних правопорушень та один факт отримання неправомірної вигоди.

За звітній період співробітниками райвідділу складено 1153 адміністративних протоколи, з них за дрібне хуліганство складено 24 протокола, за розпиття спиртних напоїв у невстановлених місцях 625, за вчинення насильства у сім’ї 72, за незаконні операції з металобрухтом 2, за невиконання батьківських обов’язків 79.

Заплановано в діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «Спецпідрозділ «Ангели» організація окремих стаціонарних постів з охорони громадського порядку на територіях сільських та селищних рад району; авто патрулювання в межах району по віддаленим територіальним громадам м. Верхньодніпровськ, смт. Новомиколаївка, с. Боровківка, с. Мишурин Ріг; охорона природи пам’яток історії та культури; проведення індивідуально-профілактичної роботи з особами, схильними до вчинення адміністративних правопорушень і злочинів; організація профілактичних заходів в школах району (1 раз на тиждень в кожній школі).

На завершення доповіді зверталась увага на проблемні питання, які потребують спільного вирішення, а саме матеріально технічне забезпечення співробітників райвідділу, особливо дільничних інспекторів міліції на віддалених дільницях.Заступник начальника
Верхньодніпровського РВ ГУМВС
України в Дніпропетровській області
Стойков О.О.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Где Вы познакомились со своим мужем (женой) или другом (подругой)?

В школе (вузе)
На работе
В интернете
В гостях
В клубе (ресторане или кафе)
В другом месте
На улице
На отдыхе
В транспорте