Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 56
Всех: 57

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Верхньодніпровський РВ інформує

12-10-2013, 15:13
Верхньодніпровський РВ інформує25.07.2013 року до чергової частини Верхньодніпровського РВ ГУМВС України в області звернулась гр. А., яка проживає у м. Дніпродзержинськ, із заявою про те, що в період часу з 22.07.2013 року по 25.07.2013 року невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку 8 вінків з могили батька заявниці, яка знаходиться на цвинтарі в с. Мишурин Ріг.

Силами виконуючого обов’язки дільничного інспектора старшого сержанта міліції Масалитіна Романа Федоровича було розкрито вище зазначений злочин та виявлено особу - злочинця, яким виявився гр. В. 1974 року народження, раніше не судимий мешканець с. Мишурин Ріг.

У ході досудового розслідування встановлено, гр. В., 23 липня 2013 року близько 12:00 годин, знаходячись на території кладовища, розташованого в с. Мишурин Ріг Верхньодніпровського району Дніпропетровської області, проходячи повз місце поховання гр. І., побачив що на могилі останнього розташовані вінки у кількості 8-ми штук. Далі злочинець, скориставшись відсутністю контролю за своїми діями зі сторони рідних померлого, взяв вище вказані вінки у кількості 8-ми штук з метою подальшого збуту та отримання матеріальної вигоди. Таким чином своїми умисними діями, що виразилися в умисному незаконному заволодінні предметів, що знаходяться в місці поховання гр. І., скоїв кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 297 КК України.

За вищезазначеним фактом слідчим відділом Верхньодніпровського РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 297 КК України «Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого». В найкоротший час відбудеться судове засідання на якому злочинцю гр. В. буде винесено вирок.

Стаття 297. Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого.
Ч.1. Наруга над могилою, іншим місцем поховання, над тілом (останками, прахом) померлого або над урною з прахом померлого, а також незаконне заволодіння тілом (останками, прахом) померлого, урною з прахом померлого, предметами, що знаходяться на (в) могилі, в іншому місці поховання, на тілі (останках, прахові) померлого,
- караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Ч.2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою, групою осіб, або з корисливих чи хуліганських мотивів, або щодо братської могили чи могили Невідомого солдата, або поєднані із застосуванням насильства чи погрозою його застосування,
- караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Ч.3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спричинили тяжкі наслідки,
- караються позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років.

Шановні мешканці Верхньодніпровського району!

Якщо Ви стали об’єктом або свідком будь-якого злочинного посягання звертайтеся у дільничні пункти міліції у дні прийому громадян дільничним інспектором міліції:
Вівторок з 9.00 до 11.00
Четвер з 18.00 до 21.00
Субота з 10.00 до 13.00

або за телефоном чергової частини Верхньодніпровського РВ – 102, (05658) 6-06-02.


Старший інспектор по роботі з населенням
та громадськими формування
Говоруха М.В.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какое наказание должно применяться за вождение в нетрезвом состоянии?

Забирать права на длительный срок
Нужно ввести огромные штрафы
Забирать права навсегда
Садить в тюрьму
Отбирать машины и продавать
Другое