Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 19
Всех: 20

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Розкрито грабіж

14-01-2015, 15:17
Розкрито грабіж12.12.2014 року до чергової частини Верхньодніпровського РВ надійшло повідомлення від мешканця с. Діденково Верхньодніпровського району гр. В. про те, що близько 14-00 години в м. Верхньодніпровськ по вул. Упорній невідомий чоловік наніс йому удар в область голови ззаду, відкрито заволодів мобільним телефоном Samsung та грішми в сумі 200грн.

У ході невідкладних оперативно розшукових заходів, працівниками карного розшуку на чолі начальника кримінальної міліції Тараненко Василя Васильовича та начальника карного розшуку Верхньодніпровського РВ Десятерика Олександра Олександровича було розкрито даний злочин та встановлено всі обставини кримінального правопорушення.

З’ясували, що 12.12.2014 року близько 14 години гр. В. прибув до м. Верхньодніпровськ з метою побачити свого сина який навчається ПТУ-80 м. Верхньодніпровськ. Знаходившись на автобусній станції по вул. Тітова постраждалий зняв у банкоматі гроші в сумі 200 гривен. В цей момент до нього підійшов незнайомий чоловік та попросивши у нього допомоги запропонував пройти з ним, після чого вони в двох пішли до лісосмуги, яка розташована поблизу вул. Садовій, де невідомий, а як було встановлено у подальшому, гр. Д. 1993 року народження, мешканець м.Верхньодніпровська, наніс декілька ударів по тілу постраждалому та після його падіння на землю, заволодів грошима в сумі 200 гривен та мобільним телефоном «Самсунг», які були у кишені куртки.

Слідчим відділом Верхньодніпровського РВ вказаний факт внесено до ЕРДР за ч. 2 ст.186 КК України. На даний час зловмисник затриманий за ст. 208 КПК України.


Начальник Верхньодніпровсого РВ
Ужва В.В.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Необходимо ли усиливать, по Вашему мнению, патриотическое воспитание украинских школьников?

Это никому не нужно
Да, возможно
Конечно
Затрудняюсь ответить