Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Googlebot
Гостей: 40
Всех: 41

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Нещодавній випадок з курцем

13-01-2015, 13:41
Нещодавній випадок з курцемДільничний інспектор міліції Новомиколаївської територіальної громади старший лейтенант міліції Косенко В.О. помітив біля будівлі селищної ради підозрілого чоловіка, який курив тютюнові вироби
у забороненому законом місці, що стало підставою для складання адміністративного протоколу за ч.1 ст.175-1 КУпАП та проведення особистого огляду речей чоловіка, яким виявився гр. О. 1976 року народження, мешканець селища Новомиколаївка.

В ході огляду, в зовнішній кишені спортивної куртки був виявлений целофановий пакет із речовиною рослинного походження, зовні схожою на марихуану, у висушеному та подрібненому стані, вагою близько 7 грам.

Вилучене направлено на дослідження до НДЕКЦ при ГУМВС. За вищезазначеним фактом слідчим відділом Верхньодніпровського РВ відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 309 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту». Карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб чи особою, яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 307, 308, 310, 317 цього Кодексу, або якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги у великих розмірах, караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені із залученням неповнолітнього, а також якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги в особливо великих розмірах, караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Особа, яка добровільно звернулася до лікувального закладу і розпочала лікування від наркоманії, звільняється від кримінальної відповідальності за дії, передбачені частиною першою цієї статті.

Начальник Верхньодніпровсого РВ
Ужва В.В.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Что для Вас День Независимости Украины?

Обычный выходной день
Важный праздник для меня лично
Мне все равно
Я до сих пор ностальгирую по СССР
Возможность уехать за город