Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 2
Yandex, Googlebot
Гостей: 33
Всех: 35

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Звіт перед населенням

1-12-2014, 13:24
Звіт перед населенням25 листопада 2014 року у приміщенні Водянської сільської ради дільничним інспектором міліції капітаном міліції Шебелою Віталієм Івановичем було проведено звіт перед населенням за участю начальника Верхньодніпровського РВ підполковника міліції Ужви Віталія Вікторовича.

Мешканці Водянської територіальної громади прослухали інформацію про проведену безпосередньо дільничним роботу, щодо розкриття кримінальних та попередження адміністративних правопорушень, стан правопорядку на дільниці за останні два місяці, вступили в діалог, як з начальником райвідділу так і з Віталієм Івановичем.

Не були обділені увагою люди пенсійного та предпенсійного віку, в черговий раз попереджено населення, повідомлено про схеми шахрайських махінації відносно такої категорії населення.

Начальник міліції на власні очі переконався, що голова сільської ради Орешечко Микола Васильович з Шебелою Віталієм Івановичем находять спільну мову, і у конфліктних ситуаціях на селі - вони бік о бік, а Водянський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завжди знаходить в лиці дільничного підтримку та допомогу.


Старший інспектор по роботі з населенням
та громадськими формування
Говоруха М.В.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Как Вы учились в школе?

Был хорошистом
Перебивался с троек на четверки
Я не учился в школе
Часто получал двойки
Получал двойки только по поведению