Наши именинники

Именинников сегодня нет

Спортсменка Дніпропетровщини Оксана Ботурчук – срібний призер Паралімпіади

6-09-2012, 23:10
Спортсменка Дніпропетровщини Оксана Ботурчук – срібний призер ПаралімпіадиСпортсменка Дніпропетровщини Оксана Ботурчук – срібний призер ХІV літніх Паралімпійських ігор в Лондоні. Вона здобула срібну медаль у бігу на дистанції 400 м, поступившись лише 0,3 секунди французькій спортсменці. Для Оксани Ботурчук це вже друга медаль на ХІV Паралімпійських іграх (першу бронзу вона здобула з бігу на дистанції 100 м). Загалом за підсумками шести днів Паралімпіади спортсмени Дніпропетровської області здобули 10 медалей. – срібний призер ХІV літніх Паралімпійських ігор в Лондоні. Вона здобула срібну медаль у бігу на дистанції 400 м, поступившись лише 0,3 секунди французькій спортсменці. Для Оксани Ботурчук це вже друга медаль на ХІV Паралімпійських іграх (першу бронзу вона здобула з бігу на дистанції 100 м). Загалом за підсумками шести днів Паралімпіади спортсмени Дніпропетровської області здобули 10 медалей.

Довідка:
Ботурчук Оксана Олександрівна (12.09.1984) – заслужений майстер спорту України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору.
Спортсменка виборола ліцензію на право участі у ХIV літніх Паралімпійських іграх 2012 року в м. Лондоні за світовим рейтингом. Бере участь у Паралімпіаді в змаганнях з легкої атлетики в особистому заліку (клас Т12) на дистанціях з бігу 100 м, 200 м та 400 м.
Оксана Ботурчук професійно займається легкою атлетикою в Дніпропетровському обласному центрі з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».
Кращі спортивні досягнення: чемпіонка Паралімпійських ігор (2008р. - Китай) на дистанції 100 м, срібна призерка Паралімпійських Ігор (2008р. - Китай) на дистанції 200 м та 400 м, багаторазова чемпіонка та рекордсменка світу на дистанції 100 м, багаторазова чемпіонка та рекордсменка Європи, рекордсменка України.
Оксана Ботурчук є вихованкою заслуженого тренера України Рурака Костянтина Михайловича.