Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 77
Всех: 78

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Перший матч відбіркового турніру Євробаскету 2013 року між збірними командами України та Угорщини

12-08-2012, 22:27
Перший матч відбіркового турніру Євробаскету 2013 року між збірними командами України та Угорщини15 серпня 2012 року в Дніпропетровську відбудеться перший матч відбіркового турніру Євробаскету 2013 року серед чоловіків. Змагатимуться збірні команди України та Угорщини.
Зокрема, до складу збірної команди України входять 4 баскетболіста Дніпропетровщини – Станіслав Тимофеєнко, Максим Корнієнко, Олександр Мішула та Стівен Буртт. Матч відбудеться в палаці спорту «Метеор» (вул. Макарова, 27-а) о 19:00.

Чемпіонат Європи з баскетболу — міжнародний турнір серед європейських чоловічих збірних з баскетболу. Проводиться він раз на 2 роки під егідою ФІБА. Перший турнір проведено в 1935 році у Швейцарії. У 2013 році фінальна частина Чемпіонату Європи з баскетболу буде проходити з 4 по 22 вересня 2013 року в п'яти містах Словенії: Ново-Місто, Есеніце, Копер, Птуй та столиці Словенії Любляні. Загалом у фінал пройде 24 національні збірні, розділені на 4 групи. До фінальної частини чемпіонату Європи вже увійшло вісім команд: Франція, Великобританія, Греція, Литва, Македонія, Росія, Іспанія та Словенія.
Решта 31 команда були розділені на 5 груп (по 5 команд у чотирьох групах і по 6 в одній). Ці команди візьмуть участь в іграх кваліфікаційного раунду, які проходитимуть з 15 серпня по 11 вересня 2012 року. Переможці цих групових турнірів (перші дві команди) та ще дві команди за коефіцієнтним показником увійдуть до фінальної частини.

18 грудня 2011 року в Мюнхені Україну було офіційно визначено країною, яка прийматиме «ЄВРОБАСКЕТ-2015». Завдяки ініціативі губернатора Олександра Вілкула Дніпропетровськ увійшов до складу українських міст, в яких пройде Чемпіонат Європи.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Как Вы учились в школе?

Был хорошистом
Перебивался с троек на четверки
Я не учился в школе
Часто получал двойки
Получал двойки только по поведению