Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 28
Всех: 29

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Знижки у сфері побутового обслуговуваня до 50 % для ветеранів Великої Вітчизняної війни

9-05-2012, 00:49
Знижки у сфері побутового обслуговуваня до 50 % для ветеранів Великої Вітчизняної війниЗа пропозицією Олександра Вілкула більше 500 підприємств сфери побутового обслуговування до Дня Перемоги надають знижки до 50 % для ветеранів Великої Вітчизняної війни

До 10 травня ветерани можуть скористатися знижками, які надають підприємства побутового обслуговування у містах і районах Дніпропетровської області. Знижки ветеранам надають 519 перукарень та майстерень регіону, з них 167 підприємств розташовані у сільській місцевості.

Звернувшись до відповідного підприємства та пред’явивши посвідчення, ветерани Великої Вітчизняної війни можуть отримати побутові послуги зі знижкою до 50 %, а деякі підприємства надають свої послуги безкоштовно. Докладну інформацію щодо назв та адрес підприємств по кожному місту та району можна дізнатися у місцевих радах ветеранів або за телефоном (056) 732-49-97.
«На знак шани великого подвигу героїв війни в регіоні реалізується ряд програм, пов’язаних з оздоровленням та соціальною підтримкою ветеранів. До цих програм приєдналися і представники сфери побутового обслуговування. Ми з повагою ставимося до тих, хто виборов Велику Перемогу у Великій Вітчизняній війні та створюємо якісні умови життя для них», - сказала начальник управління розвитку споживчого ринку та підприємництва Валентина Зотова.
Зокрема, 345 перукарень надають послуги ветеранам Великої Вітчизняної війни зі знижками від 10% до 50%. Безкоштовно такі послуги надаються у 6-ти перукарнях м. Дніпродзержинська, 2-х перукарнях міста Жовті Води, у всіх перукарнях Тернівки, також надають безкоштовні послуги ветеранам 17 перукарень у Апостолівському, Дніпропетровському, Криничанському, Нікопольському, Павлоградському, П’ятихатському та Юр’ївському районах.
Знижка у розмірі від 10 до 50 % надається ветеранам 156 майстернями, які надають послуги з ремонту взуття, одягу, годинників, окулярів та шкіргалантереї, дрібної та складнопобутової техніки, хімічного чищення та фарбування одягу.
У місті Новомосковськ, у Апостолівському та Криничанському районах ветеранам надаються безкоштовні послуги з ремонту взуття та одягу.
У місті Жовті Води у рамках акції з пільгового обслуговування ветерани Великої Вітчизняної війни безкоштовно можуть користуватися послугами таксі.

За інформацією управління розвитку споживчого
ринку та підприємництва


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Как Вы учились в школе?

Был хорошистом
Перебивался с троек на четверки
Я не учился в школе
Часто получал двойки
Получал двойки только по поведению