Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 11
Всех: 12

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Державні службовці з Дніпропетровщини візьмуть участь у національному конкурсі «Кращий державний службовець 2012 року»»

20-03-2012, 23:24
Державні службовці з Дніпропетровщини візьмуть участь у національному конкурсі «Кращий державний службовець 2012 року»»В Україні розпочато національний конкурс «Кращий державний службовець 2012 року». Переможців визначатимуть у 2-х номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст». Минулого року від Дніпропетровської області в конкурсі взяли участь 307 державних службовців. У другому турі конкурсу в номінації «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст» державні службовці Дніпропетровщини посіли 4 призових місця.
Основними завданнями конкурсу «Кращий державний службовець» є пошук та заохочення професійно підготовлених державних службовців, зокрема молоді, до роботи в центральних та місцевих органах виконавчої влади та покращення системи надання адміністративних послуг громадянам. Важливою складовою вирішення цих завдань є нове законодавство у сфері державної служби, зокрема Закон України «Про державну службу».
Саме на новаціях законодавства про державну службу в Україні робиться акцент при проведенні у 2012 році п’ятого Всеукраїнського щорічного конкурсу «Кращий державний службовець».
Цьогоріч конкурс проводиться в три тури:
І – протягом березня-квітня; ІІ – травня-червня; ІІІ – вересня-жовтня.
Переможців та лауреатів ІІІ туру нагородять грошовими винагородами та цінними призами. Кращі державні службовці будуть користуватися привілеями при вступі до Національної академії державного управління при Президентові України та матимуть високі шанси зайняти керівні посади в органах влади.
Із моменту започаткування конкурсу свою професійну кваліфікацію підвищили майже 38 тисяч державних службовців центральних та місцевих органів виконавчої влади, інших державних органів. Популярність конкурсу щороку зростає, якщо у 2008 році в ньому взяли участь близько 6 тис службовців, то в 2011 році – більше 10 тисяч державних службовців.
Минулого року від Дніпропетровської області в конкурсі взяли участь 307 державних службовців. У другому турі конкурсу в номінації «Кращий керівник» перемогли Тетяна Романовська (заступник начальника відділу по роботі органів служби безпеки внутрішніх справ та з виконання покарань управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи облдержадміністрації) та Марина Мажара (начальник відділу адресної допомоги управління праці та соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації);
у номінації «Кращий спеціаліст» перемогу одержали Юлія Коба (головний спеціаліст відділу адміністрування Державного реєстру виборців Дніпропетровської облдержадміністрації) та Вікторія Мойсак (головний спеціаліст юридичного відділу Нікопольської райдержадміністрації).
Матеріали щодо особливостей проведення конкурсу «Кращий державний службовець 2012 року» розміщені на офіційному веб-порталі Нацдержслужби України (www.nads.gov.ua).
За інформацією щодо участі у конкурсі в районах і областях необхідно звертатися до районних та обласних державних адміністрацій, у Києві – до кадрових служб центральних та інших органів влади.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Увеличилось ли в последнее время на улицах Верхнеднепровска количество мусора?

Как было раньше, так и сейчас
Немного увеличилось
Стало чище