Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 4
Всех: 5

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Дніпропетровськ отримає перший сучасний оздоровчий комплекс для дітей та дорослих

8-02-2012, 15:52
Дніпропетровськ отримає перший сучасний оздоровчий комплекс для дітей та дорослихУ міської ради Дніпропетровська не існує жодного власного оздоровчого комплексу, в якому жителі міста мали змогу оздоровлятися та лікуватися. За ініціативи губернатора Олександра Вілкула обласна влада передає безкоштовно на баланс Дніпропетровська оздоровчий комплекс для дітей та дорослих.
Завдяки цьому місто матиме можливість оздоровлювати жителів пільгових категорій, зокрема, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, пенсіонерів, інвалідів, чорнобильців, афганців.
«Дніпропетровськ отримає перший сучасний оздоровчий комплекс для дітей та дорослих. Він розташований в екологічно чистому місті на березі річки Самара в селі Орлівщина Новомосковського району. Це майже 8 гектарів землі з власним берегом. В оздоровчому комплексі дорослі та діти зможуть проходити комплексні курси профілактичних та лікувальних процедур, що сприятиме покращенню стану їх здоров'я», – сказав Олександр Вілкул на сесії обласної ради.
З радянських часів це був Новомосковський дитячий санаторій «Дружба». Наразі, будівельні та ремонтні роботи за кошти обласного бюджету з реконструкції комплексу виконані вже на 50%. Оздоровчий комплекс для дітей та дорослих буде працювати цілий рік. Комплекс має окремі приміщення спального корпусу, гуртожитку персоналу та соціальних працівників, їдальні, навчальних, лікувального та адміністративного корпусів. Зокрема, у лікувальному корпусі передбачені аптека, фізіотерапевтичний, процедурний та стоматологічний кабінети. На території закладу відремонтований критий навіс для спортивних ігор.
Оскільки роботи зроблені та існує потреба в такому комплексі для Дніпропетровська губернатор поставив завдання передати його місту Дніпропетровську для того щоб вирішувати значущі питання щодо оздоровлення дітей, пенсіонерів, чорнобильців, афганців та інших людей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.Дніпропетровськ отримає перший сучасний оздоровчий комплекс для дітей та дорослих
На Дніпропетровщині під керівництвом Олександра Вілкула ведеться системна робота щодо оздоровлення населення. Свого часу комплекс розглядався як можливе місце для створення закладу лікування та оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Проте в області зараз такий комплекс вже створюється на базі дитячого табору ім. Олександра Матросова. Він працюватиме цілий рік та прийматиме 200 дітей на місяць.
Відкриття цього центру оздоровлення планується 1 червня 2012 року.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какому почтовому сервису Вы отдаете предпочтение?

Yandex
Gmail