Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 15
Всех: 16

Наши именинники


Именинников сегодня нет

На Дніпропетровщині впроваджуються системи моніторингу атмосферного повітря

2-02-2012, 23:39
На Дніпропетровщині впроваджуються системи моніторингу атмосферного повітряНа Дніпропетровщині впроваджуються системи моніторингу атмосферного повітря. Перша така система вже встановлена в Дніпропетровську. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул під час зборів керівного складу цивільного захисту області щодо підведення підсумків роботи у сфері цивільного захисту в 2011 році та визначення основних завдань у сфері цивільного захисту на 2012 рік.
«У серпні 2011 року я дав доручення мерам міст з найбільшим екологічним навантаженням – Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ – встановити системи моніторингу атмосферного повітря. Ці системи працюють в автоматичному режимі, дані оновлюються кожні 20 хвилин», – сказав Олександр Вілкул.
До кінця 2012 року в обласному центрі запустять 6 систем моніторингу.
У Кривому Розі в лютому запустять 2 установки, а до кінця 2012 року планують закупити ще 2. У Дніпродзержинську цього року змонтують 5 постів з охорони атмосферного повітря. Крім того, ще 2 пости відстежуватимуть радіоактивність.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какое наказание должно применяться за вождение в нетрезвом состоянии?

Забирать права на длительный срок
Нужно ввести огромные штрафы
Забирать права навсегда
Садить в тюрьму
Отбирать машины и продавать
Другое