Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 17
Всех: 18

Наши именинники


Именинников сегодня нет

У зв’язку з очікуваним зниженням температури повітря в кожному місті та районі Дніпропетровської області працюватимуть пункти обігріву людей

28-01-2012, 23:15
У зв’язку з очікуваним зниженням температури повітря в кожному місті та районі Дніпропетровської області працюватимуть пункти обігріву людейОлександр Вілкул: «У зв’язку з очікуваним зниженням температури повітря в кожному місті та районі Дніпропетровської області працюватимуть пункти обігріву людей»

Цими вихідними в області очікується зниження температури до – 24 градусів. У зв’язку з цим голова облдержадміністрації – начальник служби Цивільного захисту області Олександр Вілкул видав наказ про розгортання у всіх містах і районах області 126 стаціонарних і 36 пересувних (наметових) пунктів обігріву, де люди можуть прийти і обігрітися, отримати консультацію, якщо потрібно, і випити гарячого чаю.
«Зараз в області температурний режим повітря коливається від 14 до 18 градусів морозу. На вихідних очікується суттєве пониження температури повітря до – 24 градусів. Обласна влада не чекає холодів і працює на випередження.
У кожному місті та районі області почали роботу пункти обігріву людей, 126 – стаціонарних та 36 – пересувних. Окремо я звертаюсь до власників об’єктів загального харчування із проханням допомагати людям, у разі необхідності, виділяти їм місця де вони могли б обігрітися і випити гарячого чаю», – сказав Олександр Вілкул.
Пункти обігріву будуть розгорнуті в містах обласного значення та районних центрах. 25 пунктів працюватимуть у Дніпропетровську, 20 – у Кривому Розі, 15 – у Дніпродзержинську, по 10 пунктів – у Павлограді, Нікополі, Новомосковську, по 2 пункти – у Перштравенську, Тернівці, Жовтих Водах, Вільногірську, Марганці, Орджонікідзе, Синельниковому.
У кожному районі розгорнуть по 22 пункти. Крім цього у містах обласного значення з резервних фондів виділять по 5 тис грн. для закупівлі чаю та цукру, в інших містах – по 1 тис грн.
У разі екстреної необхідності працюватимуть пересувні намети. У Дніпропетровську –5, у Кривому Розі – 4, у Дніпродзержинську – 2.
У всіх лікарнях, територіальних центрах, будинках престарілих, в готелях, гуртожитках підготовлені всі умови для швидкого розгортання додаткових пунктів обігріву в разі потреби.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Испытываете ли Вы ностальгию по школьным годам и в чем это выражается?

Ностальгии не испытываю
Во всем этом вместе взятом
Во встречах с одноклассниками
В посещении вечеров выпускников
В телефонных разговорах с одноклассниками