Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 31
Всех: 32

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Правоохоронці Дніпропетровщини отримали 96 нових патрульних спецавтомобілів

1-12-2011, 14:22
Правоохоронці Дніпропетровщини отримали 96 нових патрульних спецавтомобілівОлександр Вілкул: «У рамках програми «Безпечне місто» за півтора року правоохоронці Дніпропетровщини отримали 96 нових патрульних спецавтомобілів»

У рамках регіональної губернаторської програми «Безпечне місто» голова облдержадміністрації Олександр Вілкул вручив правоохоронцям Дніпропетровська ключі від 35 нових спецавтомобілів Ssan Yong.
Програма «Безпечне місто» передбачає створення в області єдиної регіональної системи безперервного патрулювання вулиць у містах Дніпропетровщини.
Нові патрульні автомобілі, обладнані бортовими комп’ютерами з GPS-навігацією, приладами прийому-передачі миттєвих повідомлень та засобами стільникового зв’язку, надійшли у користування 8 райвідділів та 27-го полку патрульної служби Дніпропетровського міського управління ГУМВС.
В урочистому врученні автомобілів також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Іван Ступак, міський голова Іван Куліченко, начальник ГУМВС України в Дніпропетровській області Віктор Бабенко, начальник Дніпропетровського міського управління ГУ МВС України в області Петро Чистяков, народний депутат Юрій Самойленко.
«Програма «Безпечне місто» – це комплексний підхід до підвищення рівня правопорядку на вулицях наших міст та районів. Вона включає в себе забезпечення органів правопорядку новими сучасними спецавтомобілями та передбачає вдосконалення системи диспетчеризації у відповідності до світових стандартів. Від матеріально-технічного забезпечення залежить ефективність роботи правоохоронних органів, а значить безпека наших мешканців. Завдяки заходам, реалізованим у рамках програми, з початку року в області майже на 7,5% збільшилася кількість розкритих злочинів, а також на 20% знизився рівень злочинності», – сказав Олександр Вілкул. Губернатор також додав, що у рамках регіональної програми «Безпечне місто» за півтора року правоохоронці Дніпропетровщини отримали 96 нових патрульних спецавтомобілів. Зокрема минулого року підрозділи органів внутрішніх справ міст Дніпродзержинськ та Кривий Ріг отримали 33 сучасні патрульні автомобілі, цього року 20 таких автомобілів були передані в Дніпродзержинське міського управління, Нікопольське, Новомосковське, Павлоградське міські відділи внутрішніх справ (кожне місто отримало по п'ять авто). Вісім спецавтомобілів для патрулювання обласного центру отримала Муніципальна гвардія Дніпропетровська. Проект реалізується без залучення бюджетних кошт, а за рахунок коштів соціально відповідального бізнесу.
Як повідомлялося раніше, у рамках губернаторської програми «Безпечне місто» запроваджується автоматизована інформаційна система (АІС) «Служба 102», яка на першому етапі буде створена в місті Дніпропетровськ, а після того – в усіх містах регіону. Завдяки сучасним інформаційним технологіям та засобам зв’язку оператор «Служби 102» зможе впродовж 20-60 секунд заповнити електронну картку щодо повідомлення про злочин, яка автоматично надходитиме інспектору з управління нарядами, а той у свою чергу, користуючись даними електронної карти міста, на якій відбиті всі наявні сили й засоби та місце злочину зможе скерувати відповідне повідомлення на GPS-монітор патрульного автомобіля відповідного наряду.
Після запровадження такої системи рівень додзвону громадян на «Службу 102» з першого разу становитиме практично 100%. Усе це в комплексі підвищить ефективність роботи нарядів міліції, яких наразі в Дніпропетровську 100 (з них 72 автопатрулів, 28 піших) та сприятиме припиненню правопорушень і затриманню злочинців по «гарячих слідах».
Також у листопаді цього року губернатор доручив в 2012 році модернізувати всі світлофори в Дніпропетровській області. Зокрема, наступного року будуть облаштовані всі світлофори на пішохідних переходах області пристроями зворотного відліку часу, а на ключових магістралях населених пунктів – ще й пристроями мовного супроводу.
Як повідомив начальник ГУМВС України в Дніпропетровській області Віктор Бабенко, завдяки комплексу заходів, реалізованих у рамках програм за 10 місяців 2011 року, рівень злочинності на 10 тис населення становить 114, у 2010 році він становив 142. Органами внутрішніх справ області зареєстровано 39 тис 296 злочинів, що на більш ніж на 3 тис злочинів менше, ніж у 2010 році. У зазначений період у регіоні розкрито 26 тис 995 злочинів, що майже на 600 більше, ніж у 2010 році.
Віктор Бабенко від імені правоохоронців Дніпропетровщини подякував Олександру Вілкулу за підтримку та вручив йому відзнаку МВС України «За сприяння органам внутрішніх справ України».

Дніпрооблдержадміністрація


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Что Вы делаете с купленными Вами и прочтенными книгами?

Не покупаю книг
Передаю друзьям и знакомым
Отдаю на благотворительные мероприятия
Просто выбрасываю
Оставляю в людных местах