Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 48
Всех: 49

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Місто Жовті Води стане чистішим

4-11-2011, 17:25
Місто Жовті Води стане чистішимОлександр Вілкул: «Новий полігон в Жовтих Водах вирішить проблему міста із захоронення твердих побутових відходів згідно санітарних вимог»

В рамках створення комплексної регіональної системи вивозу та утилізації побутових відходів, ініційованої губернатором Олександром Вілкулом, у м. Жовті Води збудовано новий сучасний полігон твердих побутових відходів.
Наразі завершується процес його паспортизації. Робота полігону забезпечить санітарно-епідеміологічну безпеку населення міста та дозволить ліквідувати несанкціоновані звалища у місті. Як зазначив Олександр Вілкул, в регіоні наразі будуються 3 полігони, ще по двох ведеться розробка проектно-кошторисної документації.
Голова облдержадміністрації Олександра Вілкула провів у Жовтих Водах виїзну нараду з питань завершення будівництву полігону, у якій взяли участь заступник голови облдержадміністрації Геннадій Темник, Жовтоводський міський голова Анатолій Кузьменко, керівники підрядних організацій. Олександр Вілкул дав доручення прискорити завершення паспортизації полігону та забезпечити дотримання необхідних правил при його використанні. «Новий полігон в Жовтих водах вирішить проблему міста із захоронення твердих побутових відходів згідно санітарних вимог», - сказав губернатор.
Раніше у місті існувало єдине сміттєзвалище, яке було переповнене та не відповідало сучасним нормам захоронення твердих побутових відходів (ТПВ).
Будівництво нового полігону розпочалось ще у 2004 року, проте через нестачу коштів, - гальмувалося. У 2011 році за сприяння губернатора Олександра Вілкула для добудови полігону було виділено 2 млн 900 тис грн з державного бюджету. Ще частину - 7,332 тис грн – виділено з міського бюджету. Щорічно полігон зможе приймати на захоронення 70 тис м3 відходів. Загальна кошторисна вартість об’єкту становить 9 млн 740,104 тис. грн. Крім того, за рахунок коштів обласного бюджету (близько 3 млн грн) закуповуються 18 одиниць спеціалізованого автотранспорту для збирання і перевезення твердих побутових відходів (5 сміттєвозів, 3 трактори, 1 навантажувач і 9 тракторних причепів).
Місто повністю забезпечується технікою для збору та перевезення сміття, що дозволить з 2-х разів на тиждень до 4-х разів збільшити графік збору твердих побутових відходів.
«За підтрімкі обласної влади в Жовтих Водах створено новий полігон твердих побутових відходів, придбана сучасна сміттєзбіральна техніка. Тож тепер завдання міської влади – побудувати ефективну систему вивозу сміття. Місто має стати чистіше», - сказав Олександр Вілкул.
Як повідомив Олександр Вілкул, наразі в області будуються 3 полігони – у м. П’ятихатки та Васильківському районі і полігон з лінією сортування та переробки ТПВ у смт Широке.

У 2011 з обласного бюджету виділені кошти на суму близько 380 тис грн для розробки проектно-кошторисної документації ще двох полігонів – у смт Магдалинівка, смт Ілларіонове (Синельниківський район).
Також цьогоріч в регіоні за підтримки обласної влади фірм заплановано придбати 47 сміттєвозів та 1938 контейнерів.
«У світі є практика проведення спеціальних інформаційних кампаній, які рекламують роздільний збір сміття та пропагують не смітити на вулицях своїх населених пунктів. Тому доручаю управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації вивчити кращий європейський досвід з цього питання та надати мені пропозиції щодо розробки та реалізації відповідної програми в нашій області», - наголосив Олександр Вілкул В містах Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Нікополь, Новомосковськ вже впроваджується роздільний спосіб сортування сміття.

Довідково:
На новому сучасному полігоні у м.Жовті Води влаштовано котлован, автомобільний під’їзд, збірник фільтрату, дренажу систему, ванну для обмиву коліс, навіс-стоянку, внутрішні мережі господарчого водопроводу, зовнішнє освітлення. Для полігону також придбали спеціалізоване технологічне обладнання – автомобіль МАЗ, бульдозер ТС-10, таль електричну, побутовий вагончик, насос.
Наразі на Дніпропетровщині розташовані 360 сміттєзвалищ загальною площею близько 800 га. В регіоні працює 64 підприємства щодо поводження з твердими побутовими відходами, експлуатується 363 сміттєвозів.
Щорічно в області утворюють близько 4 млн. м3 побутових відходів.
Минулого року за сприяння Олександра Вілкула було завершено будівництво першого полгону твердих побутових відходів у Юрївському районі.

Дніпрооблдержадміністрація


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Что для Вас День Независимости Украины?

Обычный выходной день
Важный праздник для меня лично
Мне все равно
Я до сих пор ностальгирую по СССР
Возможность уехать за город