Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 51
Всех: 52

Наши именинники


Именинников сегодня нет

10 та 11 квітня на Дніпропетровщині пройдуть Великодні продовольчі ярмарки

7-04-2015, 10:25
10 та 11 квітня на Дніпропетровщині пройдуть Великодні продовольчі ярмарки10 та 11 квітня на Дніпропетровщині пройдуть Великодні продовольчі ярмарки

На ярмарках у містах та районах області можна буде придбати все необхідне до святкового столу за цінами товаровиробників. Про це повідомили у департаменті агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища Дніпропетровської ОДА.

На ярмарках буде представлено широкий асортимент продуктів харчування: м'ясо, яйця, пасхальні кулічі, ковбаси, олії, борошно, крупи, молочна продукція, риба, овочі, фрукти та ін. Зокрема, пшеничне борошно вищого ґатунку буде пропонуватися споживачам за ціною від 7 грн. за кілограм, а курячі яйця – 13 грн. за десяток.

У місті Дніпропетровську такі ярмарки проходитимуть 10 та 11 квітня з 08.00 до 18.00 години на ринках: “Новий Нагорний”, «Тополя», «Трофімовський» та «Передовий».
Крім того, на Новому нагорному ринку буде проводитися майстер-клас з Петриківського розпису крашанок, в якому зможуть взяти участь всі бажаючі.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Оцените функционал сайта

Лучший из городских сайтов
Неплохой функционал
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился