Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 31
Всех: 32

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Новорічні містечка Дніпропетровська

17-12-2014, 11:57
Новорічні містечка ДніпропетровськаЦьогоріч жителів та гостей обласного центру чекатимуть 4 казкові новорічні містечка.

19 грудня у День Святого Миколая на центральній площі Дніпропетровська відкриється головна ялинка області, 25 грудня новорічна красуня засяє вогниками у парку ім. Т.Г. Шевченка, 27 грудня вже традиційно відкриється міська ялинка у парку Л. Глоби. Казкове містечко також буде облаштоване у сквері біля облдержадміністрації.

«Незважаючи на події в країні, ми вирішили зробити так, щоб і наші діти, і дорослі відчули свято Нового року. Таке світле свято повинно прийти в кожен будинок. Разом з тим, як завжди з'являються гарячі голови, які у зв'язку з важкою ситуацією вимагаю скасування Нового року. Але це свято несе безліч позитивних емоцій, багато радості нашим жителям. Воно несе те, чого нам так не вистачає сьогодні», - сказав Борис Трейгерман.

Він також наголосив, що в нашому регіоні живе безліч переселенців. «Це люди, які покинули домівки через війну, бачили смерть своїми очима. Чому потрібно відбирати у них свято? Хіба діти винні в тому, що дорослі затіяли війну? Свято у Дніпропетровську відбудеться», - підкреслив Борис Трейгерман.

Радник губернатора також наголосив, що цього року новорічні свята організовані у Дніпропетровську спільно обласною та місцевою владою.

Вперше новорічне казкове містечко буде організоване на центральній площі Дніпропетровська. Тут буде встановлена головна ялинка області заввишки 29 м. Біля неї буде обладнана ковзанка під відкритим небом, організоване торгово-розважальне містечко. Всю площу передбачається прикрасити унікальною святковою ілюмінацією. На площі буде розташована сцена, на якій щодня свою творчість даруватимуть кращі творчі колективи міста та області. Урочисте відкриття Губернаторської ялинки відбудеться 19
грудня о 16.00. Казкове містечко працюватиме до 19 січня 2015 року
.

Крім того, святковою ілюмінацією буде прикрашений центр міста. Для реалізації даного проекту будуть залучені магазини по просп. К.Маркса.

«До організації святкування цього року долучилися громадські організації та меценати. Сьогодні у людей існує потреба перенестися хоча б на період свят у спокійний мирний час, іншими словами – в інший світ. І ми підтримали ініціативу громадськості та підприємств», - сказала Ірина Зайцева.

Зокрема, вперше створення новорічного святкового містечка та встановлення новорічної ялинки заплановано у Парку ім. Т.Г. Шевченка. Тут будуть організовані атракціони, торгові намети і святкова програма від активних студентів. Містечко розташується неподалік від центрального входу і Палацу студентів ДНУ. Урочисте відкриття ялинки відбудеться 25 грудня о 16.00.

За традицією біля облдержадміністрації у сквері Леніна буде створене новорічне казкове містечко з ілюмінацією.

А 27 грудня в парку Лазаря Глоби о 16-00 відкриється міська ялинка. Її висота 26 м - це єдина ялинка в Україні обладнана обертовим механізмом. Крім того, тут буде організована культурно-розважальна програма, яка проходитиме під час зимових канікул і продовжиться до Водохреща.

Також цього року новорічні красуні будуть встановлені у районах Дніпропетровська.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какой вид алкоголя Вы предпочитаете?

Пиво
Водка
Коньяк
Самогон
Сухие вина
Крепленые вина
Слабоалкогольные напитки
Другой напиток