Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 43
Всех: 44

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Теплі речі для бійців АТО

25-11-2014, 09:08
Теплі речі для бійців АТОМолодь Дніпропетровщини завершила акцію з книжками і оголосила про збір теплих речей для бійців АТО

Акцію зі збору книжок студенти ініціювали спільно з облдержадміністрацією ще наприкінці жовтня. Тоді усім небайдужим мешканцям області запропонували приносити до офісу Молодіжної ради художню літературу та свіжу періодику. Загалом вдалося зібрати близько 200 книжок. Їх активісти привозили пораненим бійцям у госпіталях і через волонтерів передавали до зони АТО.

Наразі молодь оголосила про збір теплих речей для бійців української армії. Організатори кажуть, що старі речі приймати не будуть.

«Протягом майже двох тижнів ми привозимо хлопцям різні книжки. Здебільшого це трилери та фантастика. Це те, що вони самі просять. Психічний стан бійців не дуже хороший, а нам хочеться допомогти, витягти їх з цього. Деякі питають, навіщо їм книжки. Інші дякують, кажуть, від тих реалій можна відволіктися читанням.
Крім того, місцева газета погодилась співпрацювати з нами. Щочетверга ми привозили до госпіталів також і періодику. Але зараз нашим бійцям найбільше не вистачає найнеобхіднішого – теплого одягу та взуття»
, - повідомив голова обласної молодіжної ради Сергій Кривогуз.

Відтепер свої зусилля активісти обіцяють сконцентрувати на зборі теплих речей. Організатори запевняють, що старий одяг приймати не будуть.
Кошти на придбання нових речей, взуття та елементів військової амуніції молодь планує зібрати у ході благодійного балу. Він відбудеться 27 листопада у гранд-холі культурно ділового центру «Менора». Студентський бал на Дніпропетровщині проходитиме третій рік поспіль. Уже традиційно дійство є тематичним. Минулоріч було обрано тематику 20-х років. У 2014 році шляхом інтернет-голосування молодь вирішила провести бал-маскарад у венеціанському стилі. Теплі речі для бійців АТО

Частина зібраних коштів піде також на комплектацію нової 81-ї аеромобільної бригади.Наразі організовується нова 81 аеромобільна бригада. Зібрані гроші ми плануємо витратити на її опіку та комплектацію. У цій бригаді буде багато наших хлопців, які перейшли до неї з 25 бригади. Наразі ми допомагаємо 25 бригаді ВДВ, третьому полку спецназу та полку «Азов».

Приносити необхідні бійцям речі можна за адресою: просп. Гагаріна, 11 (колишня тур-агенція «Гала-тур», навпроти Національної металургійної академії).
Довідки за телефоном: (063) 684 31 03, Дар’я.


Придбати квитки на благодійний бал можна в офісі Дніпропетровської обласної молодіжної ради (просп. Гагаріна, 11 (колишній офіс турфірми «Гала-тур»).
Благодійний внесок для пари складає 120 грн. Вартість одного квитка обійдеться у 80 грн.
Для всіх гостей діятиме обов’язковий дрес-код. Зокрема, необхідно підібрати образ у стилі венеціанського карнавалу. Крім того, незамінним атрибутом має бути оригінальна маска.
Довідки за телефонами: (067) 480 59 90 Сергій або (093) 837 06 76 Владислава.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Что Вы делаете с купленными Вами и прочтенными книгами?

Не покупаю книг
Передаю друзьям и знакомым
Отдаю на благотворительные мероприятия
Просто выбрасываю
Оставляю в людных местах