Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 9
Всех: 10

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Захисна стіна на кордоні між Україною та Росією

13-06-2014, 18:44
Захисна стіна на кордоні між Україною та РосієюГубернатор Дніпропетровщини запропонував збудувати на кордоні між Україною та Росією захисну стіну

Наразі відповідний інженерний проект та техніко-економічне обґрунтування вже направлені до Адміністації Президента України. Про це повідомили заступники голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов та Олексій Бурік під час брифінгу.

Олексій Бурік розповів, що така споруда - це частина реалізації плану щодо зміцнення кордону України. За його словами, подібні загородження ефективно використовуються у всьому світі.

Проектом передбачається, що захисна стіна представлятиме собою суцільну металеву сітку заввишки 2 метри та довжиною майже 2 тис км, встановлену на опорних стовпах. Зверху буде натягнуто колючий дріт висотою ще 25-30 сантиметрів з урахуванням всіх вимог військового часу. На певних ділянках сітка буде перебувати під напругою. Виконання захисних ровів, мінних полів, сигналізації та ін. проводитиметься спеціалістами Міноборони.

«Для виконання цього плану на Дніпропетровщині є всі необхідні потужності і матеріали. Це може бути державне замовлення, яке підтримає вітчизняного виробника, - зазначив Олексій Бурік. - Ми, як адміністрація, готові взяти на себе всю відповідальність щодо забезпечення, логістики, виробництва, установки, підбору людей, які будуть брати участь. Ми можемо супроводжувати цей проект від початку до кінця».

Заступник губернатора додав, що тривалість робіт від початку виробництва комплектуючих і до установки стіни складатиме 5-7 місяців (залежно від складності реалізації окремих процесів будівництва). Орієнтовна вартість проекту спорудження стіни становить 100 млн євро.

«Офіційно від імені Дніпропетровської облдержадміністрації та голови облдержадміністрації ми пропонуємо встановити подібну споруду в межах приватно-державного партнерства», - заявив Борис Філатов.

Планується, що всі бажаючі також зможуть долучитися до фінансування проекту через благодійний фонд «Дніпро-1».


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Как Вы учились в школе?

Был хорошистом
Перебивался с троек на четверки
Я не учился в школе
Часто получал двойки
Получал двойки только по поведению