Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 58
Всех: 59

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Звіт перед населенням

3-12-2013, 12:25
Звіт перед населенням6 листопада 2013 року у приміщенні Дмитрівської сільської ради дільничним інспектором міліції лейтенантом міліції Скориком Олександром Сергійовичем було доведено до відома жителів Дмитрівської територіальної громади стан правопорядку на дільниці та проведену безпосередньо ним роботу, заходи, які вживає міліція в цілому щодо попередження правопорушень, тобто прозвітував перед населенням.

Під час звіту люди звертались до дільничного з правовою консультацію. Акцентувалась увага на недопущення випадків порушень пов’язаних з насильством в сім’ях та недопущення злочинів проти пенсіонерів та осіб похилого віку.

Спільно з директором Дмитрівського сільського центру соціальних послуг сім’ї, дітей та молоді доведено населенню про недопущення випадків скоєння правопорушень серед неповнолітніх осіб.

Усім присутнім було вручено пам’ятки «Як не стати об’єктом злочинних зазіхань» та «Пам'ятка громадянам щодо запобігання можливих фактів шахрайства».


Старший інспектор по роботі з населенням
та громадськими формування
Говоруха М.В.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какая мобильная связь, по Вашему мнению, самая качественная?

Kyivstar
МТС
life:)
Я не пользуюсь мобильной связью
Beeline
Peoplenet
Укртелеком/UTEL