Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 67
Всех: 68

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Шахраї не дрімають.

5-08-2013, 16:19
Шахраї не дрімають.Відповідно до Закону України «Про міліцію», одним із основних напрямків діяльності органів внутрішніх справ – є забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав і свобод, законних інтересів від протиправних посягань.

Однією із менш захищеною частиною населення є особи похилого віку, відносно яких, як правило, вчиняється значна кількість кримінальних правопорушень. Третина правопорушень пов’язана із шахрайським заволодінням їх грошовими коштами.

Останнім часом на території Дніпропетровської області почастішали випадки телефонних шахрайств під приводом викупу близьких родичів з правоохоронних органів та шахрайств відносно осіб похилого віку під виглядом соціальних працівників та обміну грошей, заволоділи належними їм значними грошовими коштами.

Проведений аналіз причин та умов, що сприяли скоєнню кримінальних правопорушень показав, що у переважній більшості, це стало можливим внаслідок власної необачності пенсіонерів та легковажної довіри до сторонніх осіб.

Тому прохання,

Шановні пенсіонери!


Дотримуйтеся кількох простих порад, аби не стати жертвою злочинців.

Не впускайте в дім незнайомих людей, які називають себе працівниками різноманітних служб та організацій і пропонують свої послуги. Пам'ятайте, що всі платежі Ви можете здійснювати через каси, а не віддавати гроші будь-кому в руки. Вимагайте пред'явити документи чи вказати свій службовий телефон. Передзвоніть за цим номером та дізнайтеся, чи там справді є такий працівник та мету його візиту.

Кожен самотній пенсіонер повинен мати телефони комунальних, соціальних служб, центрів для одиноких громадян похилого віку на видному місці.

Не вірте незнайомцям, що пропонують купити лікарські засоби за дуже низькими цінами, а також рекламують чудо-засіб від усіх хвороб.

У дні отримання пенсій чи інших платежів намагайтеся відвідувати поштове відділення, банк разом з родичами чи людьми, яким Ви довіряєте.

Не довіряйте інформації, отриманій від незнайомців по мобільному телефону, та звертайте увагу на номер, з якого Вам телефонують. Завжди перевіряйте таку інформацію, ставте якомога більше запитань, запишіть дані особи, яка Нам телефонує.

Часто абонентові телефонують та повідомляють, що хтось із його близьких потрапив у халепу, що він затриманий і перебуває в міліції, а проблему можна вирішити, переказавши певну суму грошей на номер мобільного телефону. У таких випадках шахраї розраховують, що людина запанікує і втратить здоровий глузд.

Пам'ятайте: навіть якщо незнайомець називає себе працівником правоохоронних органів, оператором мобільного зв'язку, журналістом, Вашим родичем чи знайомим, не поспішайте виконувати його прохання, особливо ті, які стосуються переказу коштів.

Не повідомляйте коди поповнення рахунку мобільних операторів чи банківських рахунків стороннім особам.

Найкращий спосіб протидіяти шахраю – ігнорувати його запитання, пропозиції чи вимоги.

Дотримуйтесь власної безпеки та безпеки майна під час відвідування власних помешкань сторонніми особами під виглядом працівників соціальних служб, ЖЕКів, пенсійних фондів тощо. «Будьте уважні, не довіряйте шахраям», обмін грошей в державі не проводиться, звертайте увагу на документи, які надають вам невідомі, перевіряйте їх службові посвідчення, та якщо Ви запідозрили, що Вас намагаються обдурити, негайно телефонуйте до чергової частини Верхньодніпровського РВ за номерами – 102, (05658) 6-06-02.

Або звертайтеся у дільничні пункти міліції у дні прийому громадян
дільничним інспектором міліції:

Вівторок з 9.00 до 11.00
Четвер з 18.00 до 21.00
Субота з 10.00 до 13.00Начальник Верхньодніпровського РВ
ГУМВС в Дніпропетровській області
Лушпай І.М.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Обращались ли Вы к астрологам, гадалкам, магам, хиромантам, знахарям?

Никогда не обращался
Для предсказания будущего
Они решили мою проблему
Они меня обманули
Для составления астропрогноза
Приворотов, наведения порчи
Я сам астролог и/или гадалка и/или маг и/или хиромант и/или знахарь