Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 30
Всех: 31

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Розкрито серію крадіжок.

22-07-2013, 12:04
Розкрито серію крадіжок.01.06.2013 року до Верхньодніпровського РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області надійшло повідомлення від громадянки Н. 1988 року народження мешкає с. Пушкарівка, про те що 01.06.2013 року близько 09:00 години невідома особа шляхом вільного доступу з будинку заявниці, скоїв крадіжку мобільного телефону Samsung.

01.06.2013 року звернулась з заявою громадянка Л. 1981 року народження мешкає с. Пушкарівка, про те що в ніч на 01.06.2013 року невідома особа шляхом підбору ключа проникла в гараж за вище вказаною адресою, звідки скоїла крадіжку мопеда марки «Дельта Мустанг», рік випуску 2008, червоного кольору.

17.06.2013 року по телефону «102» звернувся громадянин Є., 1986 року народження, мешкає м.Верхньодніпровськ, із заявою про те, що в ніч на
17.06.2013 року невідома особа шляхом вільного доступу з літньої кухні за адресою мешкання заявника скоїла крадіжку металевих виробів.

23.06.2013 року до Верхньодніпровського РВ звернувся громадянин А. 1949 року народження меш. м. Верхньодніпровськ, з повідомленням, що в ніч на 23.06.2013 року невідома особа здійснила крадіжку газової колонки за адресою мешкання заявника.

05.07.2013 року до Верхньодніпровського РВ звернувся громадянин А. 1968 року народження мешкає с. Підлужжя, з повідомленням, що 28.06.2013 року близько 04:00 години за адресою мешкання невідома особа шляхом вільного доступу здійснила крадіжку мобільного телефону, що належить заявнику, марки "Моторола".

Силами дільничного інспектора капітана міліції Шебелою Віталієм Івановичем та дільничним інспектором капітаном міліції Дрібницею Андрієм
Володимировичем було розкрито дану серію злочинів та виявлено особу злочинця, яким виявився гр. Ю. 1974 року народження, раніше судимий мешканець м. Верхньодніпровська.

За вищезазначеними фактами слідчим відділом Верхньодніпровського РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області було відкриті кримінальні провадження за ч.1,3 ст. 185 КК України «Крадіжка». На теперішній час проводяться слідчі дії.

Стаття 185 кримінального кодексу України. «Крадіжка»

ч.1. Таємне викрадення чужого майна (крадіжка) - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

ч.2. Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, - карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

ч.3. Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

ч.4. Крадіжка, вчинена у великих розмірах, - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

ч.5. Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою, - карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.


ЩО РОБИТИ, КОЛИ ВАС ОБІКРАЛИ
Якщо Ви все ж стали жертвою квартирних крадіїв, не заходьте до квартири, адже якщо злочинець і досі там, він не зупиниться ні перед чим, намагаючись втекти.
Зверніться за допомогою до сусідів та зателефонуйте до міліції. Не заходячи в помешкання, перевірте, чи немає там сторонніх, наглядайте за квартирою до приїзду працівників міліції.
У разі, якщо Ви побачили злочинців і не маєте змоги їх затримати, запам’ятайте їхні прикмети, одяг, марку, номер і колір автомобіля, у якому напрямку вони від'їхали.

Шановні мешканці Верхньодніпровського району!

Якщо Ви стали об’єктом або свідком будь-якого злочинного посягання
звертайтеся у дільничні пункти міліції у дні прийому громадян дільничним інспектором міліції:

Вівторок з 9.00 до 11.00
Четвер з 18.00 до 21.00
Субота з 10.00 до 13.00

або за телефоном чергової частини Верхньодніпровського РВ – 102, (05658) 6-06-02.Старший інспектор по роботі з населенням
та громадськими формування
Говоруха М.В.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какое наказание должно применяться за вождение в нетрезвом состоянии?

Забирать права на длительный срок
Нужно ввести огромные штрафы
Забирать права навсегда
Садить в тюрьму
Отбирать машины и продавать
Другое