Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 0
Отсутствуют.
Гостей: 55
Всех: 55

Наши именинники


Именинников сегодня нет

«Спецпідрозділ «Ангели» стали громадськими помічниками дільничних інспекторів міліції.

21-11-2014, 10:20
«Спецпідрозділ «Ангели» стали  громадськими помічниками дільничних інспекторів міліції.14.11.2014 року у приміщенні Верхньодніпровського РВ відбулась зустріч начальника Верхньодніпровського РВ з новопризначеними громадськими помічниками дільничних інспекторів міліції, членами громадського формування з охорони громадського порядку «Спецпідрозділ «Ангели», троє з яких будуть допомагати дільничним інспекторам міліції на території міста Верхньодніпровська, один на території Пушкарівської сільської ради та ще один на території Новомиколаївської селищної ради.

Нещодавно вони самостійно виявили бажання виконувати обов'язки громадського помічника дільничного інспектора міліції щодо захисту честі і гідності громадян, їх законних інтересів, прав і свобод від протиправних посягань, сумлінного виконання доручень, сприяння зміцненню авторитету міліції та її зв'язку з населенням, суворого дотримання законодавства України, ввічливого і тактовного ставлення до громадян, їх пропозицій, заяв та скарг.«Спецпідрозділ «Ангели» стали  громадськими помічниками дільничних інспекторів міліції.

Начальник райвідділу Ужва Віталій Вікторович подякував громадським помічникам ДІМ за те що вони прийняли таке рішення, поздоровив та побажав їм разом з дільничними інспекторами міліції, за якими вони закріпленні, плідної співпраці та досягнення позитивних результатів у роботі.

Дуже важливо в наш час співпрацювати з населенням та залучати громадян до охорони громадського порядку. Керівництво Верхньодніпровського РВ і надалі буде проводити роботу щодо зміцнення партнерських відносин між населенням та міліцією.

Шановні мешканці району, Ви повинні відчувати, що міліція відкрита для народу та потребує певної допомоги від населення, яка полягає у наданні інформації про вчинені кримінальні правопорушення або такі що готуються, профілактиці правопорушень та охороні громадського порядку.

Старший інспектор по роботі з населенням
та громадськими формуваннями
Говоруха М.В.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Оцените функционал сайта

Лучший из городских сайтов
Неплохой функционал
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился