Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 22
Всех: 23

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Екскурсія по будівлі Верхньодніпровського РВ

12-11-2014, 12:58
Екскурсія по будівлі Верхньодніпровського РВ03.11.2014 року начальником сектору КМСД було організовано та проведено екскурсію з вихованцями Верхньодніпровського навчально-реабілітаційного центру на території адміністративної будівлі
Верхньодніпровського РВ.

Під час якої учнів було ознайомлено з роботою чергової частини та інших структурних підрозділів райвідділу. Діти побачили своїми очима наслідки вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень. Екскурсія по будівлі Верхньодніпровського РВ

Не обминули хлопці з дівчатами і кабінет начальника РВ, підполковника міліції Ужви Віталія Вікторовича, який привітно зустрів дітей з солодощами та розповів про нелегку та відповідальну долю міліціонера.
Екскурсія по будівлі Верхньодніпровського РВ
Закликав дітей не боятися, а допомагати міліції, в першу чергу самим не порушувати законодавство, жити в мирі і злагоді з людьми.

Начальник СКМСД Тараненко Василь Васильович провів профілактичну роботи з вихованцями Верхньодніпровського навчально-реабілітаційного центру з питань недопущення вживання алкогольних напоїв та наркотичних засобів, недопущення вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень.

Шановні батьки!

Посильте контроль за своїми неповнолітніми та малолітніми дітьми, щодо недопущення вживання ними тютюнових та алкогольних виробів, перебування їх у вечірній та нічний час на подвір’ї та у розважальних закладах міста і району, особливо під час канікул.

Нагадуємо, що відповідальність за дітей несуть батьки або особи, які їх замінюють.


Старший інспектор по роботі з населенням
та громадськими формуваннями
Говаруха М.В.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какую проблему Вы считаете самой насущной для Украины?

Низкий материальный уровень населения
Украинскую ментальность
Отсутствие лидеров
Советское прошлое
Инфляцию
Кадровый голод
Статус русского языка
Другую проблему