Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 2
Yandex, Googlebot
Гостей: 49
Всех: 51

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Суть діяльності прокурора

30-09-2014, 23:53
Суть діяльності прокурора
Довідка про роботу прокуратури Верхньодніпровського району за
напрямком «Участь у кримінальному провадженні в суді»


Протягом 9 місяців 2014 року За участю прокурорів прокуратури Верхньодніпровського району Верхньодніпровським районним судом з винесенням обвинувального вироку розглянуто 72 кримінальних провадження відносно 79 осіб. Окрім того, судом закрито 11 кримінальних проваджень (всі провадження закрито за нереабілітуючими підставами), з них у зв’язку з відмовою потерпілого від підтримання обвинувачення – 3 кримінальні провадження, у зв’язку зі смертю обвинуваченого – 1 кримінальне провадження (обвинувачений Кандзюба М.В. 29.01.1968 року обвинувачувався у вчиненні розбійного нападу на особу похилого віку, помер внаслідок отриманого ножового поранення в ході розпивання спиртних напоїв). 45 осіб засуджено до умовної міри покарання. Амністія, відповідно до Закону України «Про амністію у 2014 році» протягом року застосована до 4 осіб.
Серед засуджених осіб – 11 неповнолітніх, з них до реальної міри покарання у виді 5 років і 1 місяця позбавлення волі – 2 неповнолітні особи. Примусові заходи медичного характеру Верхньодніпровським районним судом застосовано до 2 осіб.

Діяльність прокурора в ході судового розгляду кримінальних проваджень спрямована на повне та всебічне дослідження доказів та винесення на їх підставі законного судового рішення для того, щоб кожен, хто вчинив злочин, був покараний, та для того щоб не допустити притягнення до відповідальності невинних осіб.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Испытываете ли Вы ностальгию по школьным годам и в чем это выражается?

Ностальгии не испытываю
Во всем этом вместе взятом
Во встречах с одноклассниками
В посещении вечеров выпускников
В телефонных разговорах с одноклассниками