Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 62
Всех: 63

Наши именинники


Именинников сегодня нет

«Зброя та вибухівка»

20-05-2014, 20:31
Згідно з Наказом Міністерства Внутрішніх Справ в Україні стартувала оперативно-профілактична операція під назвою «Зброя та вибухівка».

Працівники Верхньодніпровського РВ із залученням членів громадського формування в посиленому режимі проводять оперативно-профілактичні заходи з метою виявлення у населення вогнепальної зброї, яка незаконно зберігається, з вилученням останньої, та притягненням винних осіб до відповідальності.

За останню неділю працівниками сектору карного розшуку було вже виявленого 2 факти незаконного зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів, які зареєстровані до єдиного реєстру досудових розслідувань з правовою кваліфікацією за ч.1 ст. 263 КК України, наразі триває слідство.

Громадяни, котрі здадуть зброю добровільно звільняються від відповідальності та матимуть нагоду зареєструвати зброю у встановленому законом порядку.

Приймання громадян проводиться щодня інспектором дозвільної системи Верхньодніпровського РВ та дільничними інспекторами міліції у дні прийому громадян:

Вівторок з 9.00 до 11.00
Четвер з 18.00 до 21.00
Субота з 10.00 до 13.00Старший інспектор по роботі з населенням
та громадськими формування
Говоруха М.В.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какое качество для мэра города Вы считаете главным?

Честность
Менеджерский опыт
Патриотизм
Умение связно говорить
Религиозность
Другое качество