Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 28
Всех: 29

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Наш дільничний

29-01-2014, 11:15
Наш дільничнийНаша стаття присвячується знайомству з одним із досвідченим працівником Верхньодніпровського РВ капітаном міліції Дрібницею Андрієм Володимировичем.

У 2005 році свою діяльність у райвідділі він розпочав старшим інспектором патрульної служби, але за покликом душі, отримавши відповідну освіту у Запорізькому юридичному інституті Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, в подальшому присвятив себе службі дільничних інспекторів міліції та з 2007 року обслуговує територію Пушкарівської сільської ради.

Протягом службової діяльності Андрій Володимирович відрізняється своєю швидкістю у прийнятті вірного рішення у складних та суперечливих службових обставинах, ефективністю у розкритті кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, як на території дільниці, так і у межах усього району.

Піклується проблемами школярів у Пушкарівській СЗШ, самотніми особами похилого віку, які мешкають на території дільниці, проводячи з ними профілактичну роботу. Не нехтуючи новими знайомствами, спілкується з громадянами, дорученої йому територіальної громади, залучає населення до профілактичних заходів з особами, які схильні до вчинення правопорушень, завжди вислухає, порадить.

Ставлення голови сільської ради до нашого дільничного позитивне, про що свідчать доброзичливі відгуки під час виїзних прийомів громадян керівництвом райвідділу та спільна щоденна плідна робота пліч – о – пліч безпосередньо з головою територіальної громади Карасьовим Анатолієм Олексійовичем.

А нещодавно до нашого дільничного звернувся чоловік пенсійного віку про те, що серед білого дня на березі річки Домоткань невідома особа, шляхом вільного доступу, скоїла крадіжку його велосипеда червоного кольору. Андрій одразу, зреагувавши на повідомлення, провів ряд заходів щодо розшуку викраденого майна та особи, яка вчинила дану крадіжку.
Завдяки вмілими професійними діями, що дали можливість оперативно встановити зловмисника, яким виявився мешканець с. Пушкарівка, чоловіку повідомлено про підозру у скоєнні даного злочину та незабаром він буде відповідати за скоєне перед судом.

Побажаємо нашому дільничному і надалі жити та працювати для людей, сімейного благополуччя, виховувати гідних йому донечку та синочка.

Ну, а ті, хто бажає наодинці переговорити з дільничним Пушкарівської сільської ради з будь-якого питання, приходьте на прийом, де кожного громадянина уважно вислухають та допоможуть, дадуть корисну пораду.

Графік прийому:
вівторок з 9.00 до 11.00,
четвер з 18.00 до 21.00,
субота з 10.00 до 13.00.

Адреса:
приміщення Пушкарівської сільської ради, с. Пушкарівка, вул. Ілляшевської, 32

Або звертайтесь за телефоном до чергової частини Верхньодніпровського РВ – 102, (05658) 6-06-02.


Старший інспектор по роботі з населенням
та громадськими формування
Говоруха М.В.


Обсудить на форуме (3)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Довольны ли Вы качеством предоставляемых услуг ЖКХ?

Недоволен(льна)
Все неплохо, но могло бы быть и лучше
Я об этом не задумывался(лась)