Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 61
Всех: 62

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Охорона хвойних насаджень

29-12-2013, 23:12
Охорона хвойних насадженьНа Новий Рік кожна родина прагне прикрасити оселю зеленою красунею. В обов’язки міліціонерів, крім іншого, входить охорона лісових насаджень та перевірка місць продажу ялинок.

У період передноворічних свят співробітники Верхньодніпровського РВ спільно з членами громадських формувань, представниками лісового господарства та мисливського колективу проводять відпрацювання лісових масивів та місць продажу дерев хвойних порід.

Нагадуємо підприємцям, що для того, щоб торгувати ялинками, потрібно мати свідоцтво про право займатися підприємницькою діяльністю, документ, який підтверджує тимчасове погіршення об’єктів благоустрою та картку обліку суб’єктів підприємницької діяльності.

Доводимо до відома громадян, що існує кримінальна відповідальність за дані види злочини, згідно зі ст. 246 Кримінального кодексу України за незаконну вирубку дерев і чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду, а також вчинення таких дій у заповідниках або на території та об’єктах природно-заповідного фонду, або в інших охоронюваних лісах карається штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3-х років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією незаконного добутого.Охорона хвойних насаджень

Також, згідно зі ст. 65 кодексу України про адміністративні правопорушення за незаконну вирубку і пошкодження дерев і чагарників, знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняку природного походження на площах, призначених під лісовідновлення, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 7 до 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Начальник Верхньодніпровського РВ
ГУМВС України в Дніпропетровській області
Лушпай І.М.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какое наказание должно применяться за вождение в нетрезвом состоянии?

Забирать права на длительный срок
Нужно ввести огромные штрафы
Забирать права навсегда
Садить в тюрьму
Отбирать машины и продавать
Другое