Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 65
Всех: 66

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Наш дільничний

19-12-2013, 13:39
Наш дільничнийНаша стаття присвячується знайомству з дільничним інспектором міліції Верхньодніпровського РВ старшим лейтенантом міліції Плужником Мирославом Юрійовичем, який в 2010 році розпочав працювати в органах внутрішніх справ на посаді дільничного інспектора міліції. Обслуговує території Дніпровокам’янської та Бородаївської сільських рад, на яких захищає права та законні інтереси громадян, забезпечує охорону громадського порядку, проводить профілактичну роботу серед осіб, схильних до скоєння злочинів, здійснює боротьбу з пияцтвом та наркоманією, розкриває злочини, про що свідчить нещодавні події.

До Верхньодніпровського РВ надійшли повідомлення від голови Дніпровокам'янської сільської ради про те, що в ночі невідома особа з двох домоволодінь в с. Дніпровокам'янка, що належать особам похилого віку, шляхом вільного доступу скоїла крадіжку трьох та восьми курей. Та майже одночасно звернулась мешканця м. Пятихатки, про те, що невідомі особи в дачному будинку заявниці у с. Дніпровокам’янка пошкодили вікна.

Наш дільничний Мирослав, отримавши цю інформацію від чергового райвідділу, протягом тижня володіючи достатніми знаннями щодо населення обслуговуючої території, буквально ходив по слідам злочинця, винаходивши все нові та нові місця розташування злодія в межах району, розкрив дану серію злочинів та виявив особу – кривдника вищезазначених осіб похилого віку, яким виявився звільнений від відбування покарання з випробовуванням громадянин В. 1981 року народження мешканець с. Дніпровокам’янка.

За вищезазначеними фактами слідчим відділом Верхньодніпровського РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області було відкриті кримінальні провадження за ч.3 ст. 185 та ч. 1 ст. 194 КК України. Громадянину В. повідомлено про підозру у скоєнні даного злочину та направлено матеріал до суду.

Мешканці обслуговуваних дільниць задоволені ставленням нашого дільничного до служби, людяний, завжди вислухає, порадить, допоможе. Так побажаємо нашому дільничному щоб його мужня праця завжди знаходила щиру вдячність і довіру в серцях громадян.

І як завжди, ті, хто бажає наодинці переговорити з дільничним Дніпровокам’янської та Бородаївської сільських рад з будь-якого питання, приходьте на прийом громадян, де кожного громадянина уважно вислухають та допоможуть або дадуть корисну пораду.

Територія обслуговування:

Дніпровокам’янська сільська рада:
с. Павлівка, с. Івашкове, с. Калужине, с. Суслівка, с. Дніпровокам’янка

Бородаївська сільська рада:
с. Бородаївка, с. Правобережне

Графік прийому:

1-й, 3-й вівторок місяця з 9.00 до 11.00
(Бородаївська сільська рада),
2-й, 4-й вівторок місяця з 9.00 до 11.00
(Дніпровокам’янська сільська рада),

1-й, 3-й четвер місяця з 14.00 до 17.00
(Бородаївська сільська рада),
1-й, 3-й четвер місяця з 14.00 до 17.00
(Дніпровокам’янська сільська рада),

1-а, 3-я субота місяця з 10.00 до 13.00
(Бородаївська сільська рада),
2-а, 4-а субота місяця з 10.00 до 13.00
(Дніпровокам’янська сільська рада),

Адреса, телефон:
приміщення Дніпровокам’янської сільської
ради, с. Дніпровокамянка, вул. Центральна, 11

приміщення Бородаївської сільської ради,
с. Бородаївка, вул. Центральна, 8


Старший інспектор по роботі з населенням
та громадськими формування
Говоруха М.В.


Обсудить на форуме (3)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Стремитесь ли Вы питаться исключительно органическими продуктами, которые не содержат генетически модифицированных организмов и искусственных добавок?

Да, но не всегда получается
Ем все, состав меня не заботит
Никогда не думал(а) о составе продуктов