Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 0
Отсутствуют.
Гостей: 22
Всех: 22

Наши именинники


Именинников сегодня нет

День створення громадських формувань України

7-07-2013, 23:25
День створення громадських формувань України27.06.2013 року у залі оперативних нарад Верхньодніпровського РВ з нагоди святкування Дня створення громадських формувань з охорони громадського порядку та Державного кордону України відбулось урочисте привітання керівництвом райвідділу та заступником голови міської ради членів громадського формування з охорони громадського порядку та громадської безпеки «Спецпідрозділ «Ангели». Про результати проведеної роботи громадським формуванням щодо охорони громадського порядку, підтримки і контролю благоустрою м. Верхньодніпровськ та району вцілому, виступив голова правління спецпідрозділу Якименко Сергій Васильович, подякував за підтримку керівництва районного відділка міліції та багатьох працівників міліції блоку громадської безпеки Верхньодніпровського РВ, яким вручив нагороди за співпрацю в охороні громадського порядку.

Начальник Верхньодніпровського РВ Лушпай Ігор Михайлович подякував особисто всім членам громадського формування за роботу, за поняття, що функціонування спецпідрозділу корисне, приносить свої позитивні наслідки не без тенденцій розвитку. Заступник начальника – начальник блоку громадської безпеки Стойков Олександр Олександрович виступив зі словами необхідності існування громадських формувань.

Заступник начальника міської ради Калініченко Леонід Вікторович подякував за покращення порядку на території міста Верхньодніпровськ та побажав спецпідрозділу розвитку. Керівники райвідділу та міста вручили подяки за вагомий внесок в охорону громадського порядку, спільне патрулювання, затримання правопорушників та злочинців по «гарячим слідам» членам громадського формування з охорони громадського порядку та громадської безпеки «Спецпідрозділ «Ангели».

Дякуємо Вам, що Ви робите наш район світлішим, прапагандуєте здоровий образ життя на власному прикладі, а з нашого боку підтримка та Ваше навчання є гарантом та запорукою Вашого успіху.

Старший інспектор по роботі з населенням
та громадськими формування
Говоруха М.В.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Что для Вас День Независимости Украины?

Обычный выходной день
Важный праздник для меня лично
Мне все равно
Я до сих пор ностальгирую по СССР
Возможность уехать за город