Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 1
artelisavet
Роботов: 0
Отсутствуют.
Гостей: 12
Всех: 13

Наши именинники


Zoloto55 (38)

Обережно - фальшиві гроші!

15-01-2015, 10:49
Обережно - фальшиві гроші!Під час нестабільної напруженої обстановки у східних регіонах України, до правоохоронних органів України надійшла інформація про те, що на окупованих територіях Донбасу та Луганської області, боєвики почали друкувати фальшиві гроші для здійснення соціальних виплат населенню та підриву економіки держави.

З цією метою, із Російської федерації на територію України ввезено станки для друкування фальшивих грошей номіналом 10 та 20 грн., оскільки на сьогодення вказані купюри найменш визивають сумнів у їх підробці.

Всім кому відомо про факти підробки чи збуту фальшивої національної чи іноземної валюти, прохання негайно повідомляти до чергової частини Верхньодніпровського РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області, за телефоном «102».

Начальник СДСБЕЗ Бабій Р.В.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Испытываете ли Вы ностальгию по школьным годам и в чем это выражается?

Ностальгии не испытываю
Во всем этом вместе взятом
Во встречах с одноклассниками
В посещении вечеров выпускников
В телефонных разговорах с одноклассниками